Pečovatelská služba - počítačový informační systém - tradice zavazuje
Stáhnout demoverzi - stáhnout on-line - objednat CD - dohodnout prezentaci


Pečovatelská služba

Pečovatelská služba je moderní počítačový informační systém - neboli počítačový program - pro organizace nabízející služby terénní sociální péče podle zákona 108/2006 Sb.

Potřeba kvalitního počítačového systému je v současné době nutností prakticky v každém oboru. Je-li navíc obor dynamický a rozvíjejí-li se jeho potřeby v návaznosti na měnící se první úpravu, platí to dvojnásob.

Nabízíme Vám třinácti lety a třemi sty uživateli proveřený počítačový informační systém "Pečovatelská služba 4 - James edition", který Vám ušetří každodenní práci při provozu a organizaci pečovatelské služby, denního stacionáře, odlehčovací služby, osobní asistence nebo centra denních služeb.

Náš software používají soukromé, městské, krajské i církevní organizace zajišťující terénní sociální službu, a to z celé České republiky.

Vývoj programu probíhá ve spolupráci se zástupci poskytovatelů, inspektorů kvality a v úzkém kontaktu s odbornými asociacemi, které v oboru působí. Jsem členem pracovní skupiny na MPSV, která připravuje statistiky pro aplikaci OK-Poskytovatel.